Biewerworld 2009

Tęczowy Most

JULKA 07.01.2009 - 21.05.2013

Poznań 21.05.2013

,,Ta część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem.

Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem.Mają tam dostatek jedzenia ,wody i słońca ; jest im ciepło i przytulnie.

Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te które były były ranne lub okaleczone są znów całe i silne ,takie, jakimi je pamiętamy marząc o czasach i dniach, które przeminęły.Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej , wyjątkowej osoby , która pozostała po tamtej stronie.

Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal.Jej lśniące oczy są skupione,jej spragnione ciało drży.
Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jej nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej .

To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie ,ale nigdy nie opuścił twego serca.

A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem..."

Autor nieznany


Pożegnałam moją wspaniałą Przyjaciółkę - Julkę - odeszła na zawsze....

Nieoceniona jest strata i smutek, bo JULKA była psem, jakiego nigdy wcześniej nie miałam i nigdy pewnie mieć już nie będę - PSEM, KTÓRY ROZPOCZĄŁ HISTORIĘ....


Do góry strony
Strony Internetowe DFS | design fresh site | dfs
Strony Internetowe DFS